ЗНО та ДПА

ЗНО -2023


Програма ЗНО з англійської мови 2021 року

Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з англійської мови, що є конкурсним предметом при вступі до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.

На підставі затвердженої програми укладаються тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

ПРОГРАМА ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 Реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація на пробне ЗНО-2020 буде
проходити з 03 по 24 січня 2020 року




ОСНОВНЕ ПРО ЗНО-2019

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2019 року для вступу до закладів вищої освіти зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати 2018 та 2019 років.
Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня
Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку:
• української мови і літератури
• історії України
• математики
• біології
• географії
• фізики
• хімії
• англійської мови
• іспанської мови
• німецької мови
• французької мови
Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснюватися кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.
Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання
Для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.
Також 2019 року державну підсумкову атестацію з української мови і літератури, математики або історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту.

Установлення «порогового бала»
Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Засідання з визначення порогового бала транслюється онлайн. У 2019 році пороговий бал з математики, української мови і літератури, фізики буде визначено до 13 червня, з іноземних мов, біології – до 19 червня, з історії України, географії, хімії – до 24 червня.  Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат зовнішнього оцінювання з цього предмета для вступу до закладів вищої освіти. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі під час вступу на навчання.

Програми зовнішнього оцінювання 2019 року

 Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року буде проводитись за програмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року.
 На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
 Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.
   Крім того, у програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.
  Програма ЗНО з української мови та літератури у блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання.


Завдання та відповіді на тест ЗНО з англійської мови 2018 року


Картинки по запросу зно з англ мови 2018



Онлайн-тест пробного ЗНО-2018 з англійської мови


На сайті «ЗНО онлайн» розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року з англійської мови.
Завдяки цьому сервісу всі майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО 31 березня 2018 року.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованому тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання тесту вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований ваш результат у тестових балах.
Максимальна кількість тестових балів, що може отримати учасник тесту з англійської мови, дорівнює 72 бали (в тому числі власне висловлення — 14 балів).



Подготовка к тестированию: тесты ЗНО онлайн от Освіта.ua


Будущие участники внешнего оценивания, которые уже начали подготовку к тестированию 2018 года могут воспользоваться бесплатным сервисом ЗНО онлайн, разработанным Освіта.ua.
На платформе размещены все варианты тестовых заданий, которые были предложены участникам ЗНО во время основных и дополнительных сессий 2009-2017 годов, все пробные тесты, а также комментарии ведущих специалистов к правильным ответам на задания тестов.
Использование сервиса поможет участникам ЗНО понять структуру теста по украинскому языку и литературе, ознакомиться с формами заданий и комментариями к правильным ответам к каждому заданию теста.
Об особенностях тестов внешнего независимого оценивания читайте по ссылке.

 программы ЗНО ЗНО химия ЗНО физика ЗНО украинский язык ЗНО математика ЗНО география ЗНО биология ЗНО английский язык ЗНО история Украины собственное высказывание ЗНО ЗНО онлайн подготовка к ЗНО   

 Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2018 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1378 від 13 жовтня 2017 року.
Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.
Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.
Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом.
Для вступу на окремі медичні спеціальності буде встановлено мінімальну кількість балів з біології, хімії або математики. Вона становитиме 150 балів і стосуватиметься спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія».
Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі. У паперовій формі подаються заяви:
·         для реалізації права на вступ за співбесідою, іспитами та/або квотою-1, квотою-2 відповідно до цих Умов;
·         за наявності розбіжностей у прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в його документах;
·         у разі подання іноземного документа про освіту;
·         у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
·         у разі відсутності в Єдиній базі відомостей про документи про середню або вищу освіту, які є підставою для допуску до участі в конкурсі;
·         у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.
Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)
Вступна кампанія 2018 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.
Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається раніше — 2 липня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.
Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.
Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.
Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:
·         Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 14 до 26 липня включно.
·         Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
·         Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.
Строки формування рейтингових списків та зарахування
Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 01 серпня.
Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та заквотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення.
Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування
Рейтингові списки вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3), із зазначенням рекомендованих до зарахування формуються на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією згідно з виставленими вступниками пріоритетностями з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням та оприлюднюються не пізніше 01 серпня.
Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 06 серпня.
Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2018 року.
Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.
Інші категорії вступників
Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.
Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 26 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.
Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

ЗНО-2018. Що необхідно знати?

У 2018 році державна підсумкова атестація в старшій школі відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у закладах вищої освіти, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО. Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування.
Пробне зовнішнє оцінювання
Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників з процедурою проведення тестування. Участь у пробному тестуванні є добровільною. Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 9 січня та триватиме до 31 січня 2018 року. Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти. Вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 129 до 137 грн в залежності від регіону проживання учасника. Дізнатись більше >>>
Вибір предметів ЗНО
Для вступу до вишу для навчання за освітнім рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році прийматимуться сертифікати отримані у 2016-2018 роках, окрім сертифікатів з іноземних мов. Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені умовами прийому до вишів, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом. Дізнатись більше >>>
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році
Особливості кожного тесту визначені характеристиками сертифікаційних робіт ЗНО, якими встановлені форми тестових завдань, час на їх виконання, методологія оцінювання завдань, розподіл за частинами, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та як вступний іспит до вишів тощо. Цього року зміни структури зазнали майже усі тести ЗНО, однак найсуттєвіші зміни внесено до тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов — вони отримали нову частину тесту — «Аудіювання». Дізнатись більше >>>
Реєстрація на ЗНО
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних буде можливе до 02 квітня. Особа, яка реєструється для проходження тестування, має подати до відповідного регіонального центру оцінювання комплект реєстраційних документів. Порядок реєстрації буде визначений на початку 2018 року.
Графік ЗНО
У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня тестом з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 13 червня 2018 року. Дізнатись більше >>>
ЗНО і ДПА
Результати ЗНО з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести з української мови і літератури, математики або історії України, а також одного з навчальних предметів за вибором випускника. Дізнатись більше >>>
Результати ЗНО
Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології відбудеться не пізніше 15 червня 2018 року. Оголошення результатів з історії України, географії, фізики та хімії - до 21 червня 2018 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 17 липня 2018 року. Дізнатись більше >>>
Власне висловлення з української мови
Відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення є одним з найважливіших завдань у тесті з української мови та літератури. Учасники тестування можуть скористатись безкоштовним збірником матеріалів та дізнатись, як краще діяти на тестуванні при написанні власного висловлення. Дізнатись більше >>>
ЗНО-онлайн
При підготовці до складання тестів учасники ЗНО можуть скористатись найбільшою безкоштовною онлайн-базою тестів зовнішнього незалежного оцінювання. На сайті «ЗНО онлайн» розміщені всі тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також тести, що пропонувались вступникам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років. Частина тестів доповнена коментарями фахівців. Дізнатись більше >>>

  Підготовка до ЗНО 2018!
НОВЕ!!! На допомогу вчителю!!! ПРОГРАМА ЗНО з англійської мови 2018 року - Завантажити
Презентація з активними посиланнями на електронні ресурси у підготовці до ЗНО з англійської мови - 2018!! - ЗАВАНТАЖИТИ
Порядок проведення ЗНО та моніторингу якості освіти випускників - переглянути

ПРОГРАМА - 2018 з англійської мови!!! + необхідний лексичний мінімум (2500 слів)  - завантажити

ПРОГРАМА ЗНО з англійської мови  (все, що потрібно вивчити у зручному форматі схем та таблиць) - ЗАВАНТАЖУЄМО

Методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями:
·         inozemna_mova.pdf (261,8 kB)
·         metod_rek.pdf (391,3 kB)
ВАЖЛИВО!!! Навчально-методичний посібник з англійської мови для підготовки до ЗНО учнів та вчителів-екзаменаторів, підготовлений на замовлення УЦОЯО. Посібник містить Програму ЗНО з іноземних мов, характеристику тесту, критерії оцінювання письмового висловлювання, методичні рекомендації для роботи з різними частинами тесту з читання, приклади та аналіз власних висловлювань, матеріали для самостійної роботи) Знайти можна за посиланням ТУТ

ТРЕНІНГОВИЙ ТЕСТ У ФОРМАТІ ЗНО 2016 - ЗАВАНТАЖИТИ

Завдання та відповіді на тести ЗНО з англійської мови минулих років:
·         Завдання ЗНО 2017 (основна сесія) - ЗАВАНТАЖИТИ
·         Завдання ЗНО 2017 (додаткова сесія) - ЗАВАНТАЖИТИ
·         Завдання ЗНО 2017 (пробне) - ЗАВАНТАЖИТИ
·          
Завдання ЗНО з англійської мови 2016 (основна сесія) - ЗАВАНТАЖИТИ
·         Завдання ЗНО з англійської мови 2016 (пробне)  - завантажити ЗАВДАННЯ + ТЕСТОВИЙ ЗОШИТ
·         Завдання ЗНО 2015 з англійської мови (основна сесія) - завантажити ТУТ    + відповіді
·         Завдання ЗНО 2015 (додаткова сесія) - завантажити ТУТ    + відповіді
·         Завдання  до ЗНО з англійської мови 2014 (додаткова сесія) -ЗАВАНТАЖИТИ + та правильні відповіді завантажити ТУТ
·         Завдання та правильні відповіді до ЗНО з англійської мови 2014 (основна сесія) - завантажити ТУТ
·         Пробне ЗНО з англійської мови 2014 - завантажити ТУТ
·         завдання ЗНО 2013р. - завантажити  зно англ 2013.docx
·         відповіді ЗНО 2013р. -  osvita.ua/doc/files/news/361/36136/Angl_Mova_vidpovidi_09.06.2013.pdf
·         завдання ЗНО 2012р. - osvita.ua/doc/files/news/296/29636/engl2012.pdf
·         правильні відповіді ЗНО 2012р. - osvita.ua/doc/files/news/296/29636/ANGL_MOVA_2012.pdf
·         завдання пробного ЗНО 2012. - архів ЗАВАНТАЖИТИ  + pdf ЗАВАНТАЖИТИ
·         завдання ЗНО 2011р. - osvita.ua/doc/files/news/191/19134/ProgENG.pdf
·         правильні відповіді ЗНО 2011р. - osvita.ua/doc/files/news/191/19134/1_VidpENG.pdf
·         завдання ЗНО 2010р. - osvita.ua/doc/files/news/77/7786/VidpProgEng2010.pdf
·         правильні відповіді ЗНО 2010р. - osvita.ua/doc/files/news/77/7786/VidpEng2010.pdf
·         завдання ЗНО 2009р. - osvita.ua/doc/files/news/39/3959/InfEng2009_1_.pdf
·         правильні відповіді ЗНО 2009р. - osvita.ua/doc/files/news/39/3959/VidpEng2009_1_.pdf
Матеріали з підготовки до Міжнародного екзамена з англійської мови FCE (First Certificate of English):
·         FCE reading 1.pdf (382321)
·         bird body language.pdf (48922)
Матеріали з підготовки до IELTS (International English Language Testing System):
Зразки тестових завдань різних форм:
·         Test Samples.docx (32632)
·         foreign_tests_e.doc (624640)
Комплексна підготовка до ЗНО - архів тестів з граматики, лексики, читання та письма  - завантажити тут

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання  2017 року


Згідно наказу Українського центру оцінювання якості освіти № 81 від 11 жовтня 2016 року
1 та 8 квітня 2017 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
Завантажити наказ

Ви бажаєте перевірити свої знання та ознайомитися із процедурою?
Дійте!
1. Продумайте вибір предметів. Для цього зверніться до приймальних комісій вищих навчальних закладів, до яких збираєтесь вступати.
2. З 1 грудня 2016 року на сайті www.test.dn.ua ознайомтеся з інструкцією щодо реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.
3. З 10 до 31 січня 2017 року зареєструйтеся на пробне ЗНО на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua). За результатами реєстрації для вас буде створено особистий кабінет.
4. Здійсніть оплату протягом 5-7 днів після здійснення реєстрації. Перевірте після сплати стан надходження коштів у своєму кабінеті.
5. Отримайте 14 березня в особистому кабінеті запрошення на пробне ЗНО.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти
фізичних та юридичних осіб.
Вартість пробного ЗНО буде становити 120 грн

 ЗНО-2017 відбудеться з 23 травня по 15 липня
ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2017:
       1. Скорочення термінів реєстрації (06.02.2017 - 17.03.2017).
       2. Проведення ЗНО після завершення навчання в 11 класах.
       3. Проведення ЗНО з іноземних мов (окрім англійської) в один день.
    4. Зарахування результатів ЗНО для 11-класників як державної підсумкової атестації з трьох предметів 
 
  Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року відбудеться з 23 травня до 15 липня 2017 року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки № 889 від 27 липня 2016 року.

        Також, зазначеним наказом визначено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.
        Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.
      Також, наказом затверджено перелік предметів ЗНО. Як і у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 12 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова та французька мова.
      Тест ЗНО з української мови та літератури є обов'язковим для всіх абітурієнтів.
 Графік проведення
основної сесії ЗНО-2017
українська мова і література  - 23 травня
іспанська мова - 25 травня
німецька мова - 25 травня
французька мова - 25 травня
англійська мова - 29 травня
математика - 31 травня
історія України - 02 червня
російська мова - 06 червня
біологія - 08 червня
географія - 12 червня
фізика - 14 червня

хімія - 16 червня




Завдання для ДПА і ЗНО(відкрити) 


У 2016 році змінюється Програма зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.
Завдання ЗНО за формою схожі на Preliminary English Test.









Немає коментарів:

Дописати коментар